Други детали

Новогодишни чоколади
Чоколадите се 100гр. и имаат 5 различни пораки и дизајни. Составот е бисквт чоколада. ..
100 MKD
без ДДВ: 85 MKD
Бонбониера со новогодишни колачиња
Оваа мини бонбониера е составена од 5 новогодишни колачиња кои се изработени од слаткарницата Канела..
390 MKD
без ДДВ: 331 MKD
Прстени од керамика
Уникатно и рачно изработени прстени од керамика со златни детали. Бидејќи сите прстени се ра..
800 MKD
без ДДВ: 678 MKD
Менѓуши од керамика
Уникатно и рачно изработени менѓуши од керамика со златни детали. Бидејќи сите парчиња се рачно и..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Платнена торба - Quando Quando Quando
Платнена торба за секоја пригода. Димензиите се: 40cm x 37cm Сите наши производи се креативно ..
400 MKD
без ДДВ: 339 MKD
Платнена торба - Гази си
Платнена торба за секоја пригода. Димензиите се: 40cm x 37cm Сите наши производи се креативно ..
400 MKD
без ДДВ: 339 MKD
Плишани чорапи (Velvet Dream Socks)
Плишани чорапи наменети за вашиот уникатен стил. Чорапите ги има во три бои и се спакувани во с..
400 MKD
без ДДВ: 339 MKD
Сапуни со интересни мириси
Сапуни со многу интересни мириси. Одберете го вашиот! Производител: La Soy Димензиите се 8&nbs..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Путер за тело
Путер за тело со различни ароми. Производител: La Soy Димензии на пакување: 8 cm x 8..
360 MKD
без ДДВ: 305 MKD
Купка / бомба за во када
Миризлива купкка во форма на бомба наменета за релаксирачко и опуштено бањање.  Димензиите с..
180 MKD
без ДДВ: 153 MKD
Кутија за пакување
Декоративна кутија за грижливо одбрани подароци. Димензиите на пакувањето се: 18сm ..
150 MKD
без ДДВ: 127 MKD
Спојувалки
40 Спојувалки со кул порака - Ајде да се споиме! Сите наши производи се креативно спакувани и при..
60 MKD
без ДДВ: 51 MKD
Моливи - супер комплетче
Комплет од четири моливи во пастелни бои. Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачк..
100 MKD
без ДДВ: 85 MKD
Мемо стикер
Мемо стикер во ролна, кој што можеш да го кинеш по твоја мерка. Сите наши производи се креативно ..
60 MKD
без ДДВ: 51 MKD
Специјално семе за цвеќе
Специјално семе за цвеќе со моќна порака. Димензии: 18cm x 7,5 cm Сите наши производи се креат..
200 MKD
без ДДВ: 170 MKD
Стикери
12 различни стикери. Материјал: самолеплива хартија Сите наши производи се креативно спакувани..
150 MKD
без ДДВ: 127 MKD
-50%
Календар 2020
Календарот содржи 12 страни и доаѓа во комплет со декоративна закачалка. Димензиите се&..
300 MKD600 MKD
без ДДВ: 254 MKD
Честитки
Одберете честитка како совршено дополнување на вашиот подарок. Одберете си од листата која најмногу ..
100 MKD
без ДДВ: 85 MKD
Честитки
Одберете честитка како совршено дополнување на вашиот подарок. Одберете си од листата која најмногу ..
100 MKD
без ДДВ: 85 MKD
Хенгер
Хенгер за на детска врата. Материјал: форекс Сите наши производи се креативно спакувани и при ..
200 MKD
без ДДВ: 170 MKD
Тетратка
Тетратки со 5 различни пораки. Наменети се за секојдневни листи и списоци. Внатре имаат 42 листа со ..
100 MKD
без ДДВ: 85 MKD
Торба Охрид
Торба Охрид Димензиите се: 40cm x 37cm Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачк..
550 MKD
без ДДВ: 466 MKD
Магнети
Магнети со цртежи од Скопје и Старата Чаршија. Воедно, задната страна од магнетите служи како отвара..
200 MKD
без ДДВ: 170 MKD
Разгледници
Одерете креативна разгледница и испратете ја на пријателите или роднините во странство. Преку м..
100 MKD
без ДДВ: 85 MKD
Букви
Одберете ги најсоодветните букви според вас и создадете своја реченица, збор или мисла. &n..
20 MKD
без ДДВ: 17 MKD
3 Ограничувачи
Комплет од 3 ограничувачи за книги со 3 различни дизајни. Материјал: хартија Сите наши произво..
120 MKD
без ДДВ: 102 MKD
Подметачи англиски
Комплет од 6 различни подметачи со инспиративни збориви. Подметачите можат да се мијат и бришат, отп..
430 MKD
без ДДВ: 364 MKD
Подметачи македонски
Комплет од 6 различни подметачи со инспиративни збориви на кирилица и со ситен превод на значењето н..
430 MKD
без ДДВ: 364 MKD
Беџови
Затоа што беџови се секогаш во мода и кул, одберете си еден или комбинација од повеќе и разубавете г..
120 MKD
без ДДВ: 102 MKD
Честитки
Одберете честитка како совршено дополнување на вашиот подарок. Имаме 10 различни честитки.  Одб..
100 MKD
без ДДВ: 85 MKD
Преплет © 2020. UKION SHOPS