Подметачи

Подметачи

430 MKD
Количина:

Комплет од 6 различни подметачи со инспиративни збориви. Подметачите можат да се мијат и бришат, отпорни се на вода.

Материјал: форекс

Димензии: d: 9cm

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
Џебно тефтерче
150 MKD
150 MKD
Честитки
100 MKD
100 MKD
Беџови
120 MKD
120 MKD
Љубовна мапа
680 MKD
680 MKD
3 Ограничувачи
120 MKD
120 MKD
Шолја
460 MKD
460 MKD
Шолја
460 MKD
460 MKD
Преплет © 2017. UKION SHOPS