перниче - облаче

перниче - облаче

750 MKD
Количина:

Перниче или мека играчка за деца во форма на еднорог со везен натпис "Заспиј меко".

Димензии: 26 см х 52 см

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
Перниче - мече
750 MKD
750 MKD
-30%
Мултинаменска подлога - лист
900 MKD630 MKD
900 MKD630 MKD
-16%
Гази си
450 MKD380 MKD
450 MKD380 MKD
Преплет © 2019. UKION SHOPS