Лампион
  • Лампион

Лампион

200 MKD
Количина:

Расположливи опции

* дизајн:

Рачно изработени новогодишни лампиони со златна глазура. 

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
Преплет © 2018. UKION SHOPS