Новогодишнa колекција

Пакување подароци
Услуга: Пакување на еден подарок во декоративна хартија со наш дизајн. За повеќе информации,..
100 MKD
без ДДВ: 85 MKD
Новогодишно чоколадо
Млечна локолада во новогодишно пакување - 100гр. Сите наши производи се креативно спакувани и при..
100 MKD
без ДДВ: 85 MKD
Календар 2019
Календарот содржи 6 страни и доаѓа во комплет со декоративна закачалка. Димензиите се&n..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Лампион
Рачно изработени новогодишни лампиони со златна глазура.  Сите наши производи се креативно с..
200 MKD
без ДДВ: 170 MKD
-40%
Новогодишни честитки
Одберете честитка како совршено дополнување на вашиот подарок. Имаме 10 различни честитки.  Одб..
60 MKD100 MKD
без ДДВ: 51 MKD
Новогодишни чорапи
Новогодишни чорапи Број: 37 - 41 Сите наши производи се креативно спакувани и при на..
300 MKD
без ДДВ: 254 MKD
Преплет © 2018. UKION SHOPS