Новогодишно чоколадо
  • Новогодишно чоколадо
  • Новогодишно чоколадо

Новогодишно чоколадо

100 MKD
Количина:

Расположливи опции

* дизајн:

Млечна локолада во новогодишно пакување - 100гр.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

 

Поврзани производи
-40%
Новогодишни честитки
100 MKD60 MKD
100 MKD60 MKD
Календар 2019
450 MKD
450 MKD
Стикери
150 MKD
150 MKD
Преплет © 2019. UKION SHOPS