Календар 2019
  • Календар 2019

Календар 2019

450 MKD
Количина:

Календарот содржи 6 страни и доаѓа во комплет со декоративна закачалка.

Димензиите се 42 cm x 30 cm.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
-50%
Стикери
150 MKD75 MKD
150 MKD75 MKD
Преплет © 2019. UKION SHOPS