Путер за тело
  • Путер за тело

Путер за тело

360 MKD
Количина:

Расположливи опции

* дизајн:

Путер за тело со различни ароми.

Производител: La Soy

Димензии на пакување: 8 cm x 8 cm.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
Преплет © 2020. UKION SHOPS