Купка / бомба за во када
  • Купка / бомба за во када

Купка / бомба за во када

180 MKD
Количина:

Расположливи опции

* дизајн:

Миризлива купкка во форма на бомба наменета за релаксирачко и опуштено бањање. 

Димензиите се 6 cm x 6 cm.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
Преплет © 2020. UKION SHOPS