Беџови

Беџови

120 MKD150 MKD
Количина:

Расположливи опции

* дизајн:

Диjаметар: 57mm

Затоа што беџови се секогаш во мода и кул, одберете си еден или комбинација од повеќе и разубавете го вашето палто, ранец или торба.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
-20%
Џебно тефтерче
150 MKD120 MKD
150 MKD120 MKD
-20%
Честитки
100 MKD80 MKD
100 MKD80 MKD
-20%
Беџови
120 MKD96 MKD
120 MKD96 MKD
-20%
Подметачи македонски
430 MKD344 MKD
430 MKD344 MKD
-20%
3 Ограничувачи
120 MKD96 MKD
120 MKD96 MKD
-20%
Пакување
150 MKD120 MKD
150 MKD120 MKD
Преплет © 2018. UKION SHOPS